• bookmark

Herkesin Elinden Bırakamayacağı Bilgisayar Oyunları

Bilgisayar icat edildiğinden bu yana bir çok oyunlarda zamanında geldiler ve gittiler. Zaman hızlıca yoluna devam ederken bizlerde çıkan yeni oyunları oynadık ve rafa kaldırdık.

Oyunculara kanun kaçağı bir paralı asker olan V rolünü verecek oyundaki macera, geleceğin teknolojileriyle donatılmış Night City’de geçecek. Oyunun en dikkat çekici detaylarından biri ise Keanu Reeves’i bünyesinde barındırmasıdır.

Oynanan oyunlardan birisi olan DOOM serisinin yeni oyunudur. Aksiyonun tavan yapacağı oyundaki amacımız dünyayı istila eden şeytani güçlere karşı savaşmaktır. Heyecan aksiyon sevenlerin çok sevdiğini düşündüğümüz bir oyundur.

Dying Light: Zombi temalı oyun sevenlerin en çok oynadığı oyunlar içerisinde gelmektedir. Bu oyun ile zombi ,aksiyon heyecan ve bol silahların çeşitliliği iç içe yer almakta. Dying Light teması insan oğlunun ırkının son yerleşim yerinden tüm dünyadaki zombilere karşı savaşı anlatmaktadır.

Gelelim Yeni çıkacak olan oyunlara…

Teknolojinin ilerlediği günlerde oyunlarda da yenilik olmazsa olmazlardandır. Işın teknolojisi ile birlikte oyunlar son derece renkli bir oyun dünyası haline geldi. Geçtiğimiz sene hızlı bir oyun dünyası geride kaldı. Beklenen oyunlarla, oyun dünyasında yerini alırken piyasaya çıkması beklenen oyunlardan bazıları….

Far Cry 6:

Far Cry 6, yeni bir kültüre ve coğrafyaya geçiş yaparak Küba’da geçecek. PC ile birlikte yeni nesil
konsollarda da boy göstermesi bekleniyor.

Gele(meye)n Halo Infinite:

Konusu geçen oyunun Halo serisini yeni nesilde iyi bir şekilde temsil etmesi beklenmektedir. 343 Industries tarafından geliştirilen ve Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S için Xbox Game Studios tarafından yayınlanan nişan oyunudur.

God Of War: Ragnarok

Türü aksiyon ve macera olan bu oyun 2021’de çıkacak oyunlar listesindeki en heyecan verici oyunlardan birisidir. Oyunla ilgili herhangi bir detay bilinmiyor.

Deathloop

Aksiyon ve macera sevenlerin merakla beklediği bir oyun olan “Deathloop“ yeni nesilin en gözde oyunlarımdan birisi olacak gibi görünüyor. Oyun 21 Mayıs 2021 yılında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Resident Evil 8: Village

Oyunun türü hayatta kalma üzerine bir korku temalı oyundur. Resident Evil oyun serisinin 8. büyük oyunu ve 7. Oyunun devamıdır.

Horizon: Forbidden West

Aksiyon temalı bir oyun olan horizon forbidden west ile ana karakter Aloy’un ,Amerika maceraları ve
keşifleri temalı bir oyundur. Oyun 2021 yılında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

S.T.A.L.K.E.R. 2:

Işın izleme teknolojisi aktif olarak kullanılacak olan bu oyunda devasa bir dünyaya sahip olacak…

Not: Oyunların bir çoğu piyasaya sürüldü. Çıkması beklenen daha bir çok oyun serisi bulunmakta. Keyifli oyunlar dileriz…

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Yeni şeyler keşfetmeye hazır mısınız?

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Olun