• bookmark

Dünyada En Nefret Edilen Uygulamalar

Dünyada En Nefret Edilen Uygulamalar

Dünyanın ve Türkiye’nin en nefret ettiği uygulamaları merak ettiniz mi? Analiz ve araştırma şirketi Electronics Hub, 87 uygulama için Twitter’daki 3 milyondan fazla coğrafi etiketli tweet’i mercek altına alarak dünyanın en sevilmeyen mobil ve uygulamalarını listeledi.

Electronics Hub ekibinin paylaştığı verilere göre dünyanın en sevilmeyen 5 uygulaması şöyle:

1)Nefret edilen ilk uygulama: Roblox

Nefret edilen ilk uygulama: Roblox
Nefret edilen ilk uygulama: Roblox

Roblox, Roblox Corporation tarafından geliştirilen bir çevrimiçi oyun platformu ve oyun yaratma sistemidir. Kullanıcıların oyunları programlamasına ve diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan oyunları oynamasına olanak tanır.

2)Tinder

tinder
tinder

Tinder, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar.

3)Reddit

Reddit, bir Amerikan sosyal haber, tartışma sitesidir. Siteye kayıtlı kullanıcılar bağlantı, metin, fotoğraf, anket ve video içerebilen gönderiler paylaşabilir, diğer kullanıcılar da bu gönderileri oylayarak gönderinin sayfada üste çıkmasını veya alta inmesini sağlayabilirler

4)Disney+

disney+
disney+

Disney+, Walt Disney Company’nin bölümü olan Disney Platform Distribution tarafından işletilen over-the-top katılımlı talebe dayalı Amerikan video servisidir. Servis Amerika Birleşik Devletleri’nde 12 Kasım 2019’da faaliyete başladı.

5)Snapchat

snapchat
snapchat

Snapchat, Snap Inc. kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için geliştirilmiş, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine yazılı metin, fotoğraf, ses ve video göndermesini sağlar.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Yeni şeyler keşfetmeye hazır mısınız?

İlgili Yazılar

3 yorum

çok iyi ya

Yanıtlamak için oturum açın

Teknoreg Roblox için biraz yanılıyor olabilir.

Yanıtlamak için oturum açın
Ceren K  -  2 Ekim 2022 / 15:02

Disney+ mıı?!?!?!!?

Yanıtlamak için oturum açın

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Olun