Android Telefonlarınızda Olması Gereken 5 Uygulama

Android Telefonlarınızda Olması Gereken 5 Uygulama

Android açık kaynaklı bir işletim sistemi olduğu için benzersiz uygulamalar bulma şansınız yüksektir. Bugünkü konumuz ise sizlere bu benzersiz uygulamaları tanıtmak olacaktır…

Bromite

Chromium tabanlı bu uygulama reklam ve gizlilik için sizlere yüksek ve olanaklar sunar. Chrome ile eşdeğer olduğu için Play Store’den kaldırıldı. Ancak kendi sitesinden indirip kullanabilirsiniz.

TrailLink: Patika Haritaları ve İz Rehberi – Yürüyüş ve Bisiklet

Aktivitelerinizi gerçekleştirmek istediğiniz bölgeleri bulmak için kesinlikle bu uygulamayı kullanmalısınız. Topluluğunuzda uygulamayı kullanan kişiler, kendi bölgelerindeki parkurları detaylandırabilir ve siz de dahil olan herkes için bir parkur veri tabanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede aktivitelerini gerçekleştirmek isteyen kişiler için yol gösterici olursunuz. Tıkla İndir.

Dolby On: Ses ve Müzik Kaydedici

Android için en iyi ses kayıt uygulamasıdır. Dolby On, gürültü azaltmayı, özünü gidermeyi ve yavaş yavaş giriş/çıkışı destekleyen ses işlemesi sayesinde oldukça kullanışlıdır. Mekansal ses desteğinin yanı sıra yerleşik bir EQ bile mevcut. Tıkla İndir.

Dream by WOMBO

Kesinlikle zevk alacağınızı garanti verebiliriz. Wombo sayesinde belirlediğiniz kelimeler, yapay zeka ile kullanılarak sizlere resim oluşturuyor. Daha sonra bu resmi indirip duvarınıza asabileceğiniz bir tablo haline de getirebilirsiniz. Tıkla İndir.

NewPipe

YouTube reklamlarından sıkıldıysanız bu uygulama tam size göre diye biliriz. Google’dan bağımsız bir ROM kullanıyorsanız NewPipe uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyoruz. Tıkla İndir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Ol

Merak etmeyin, spam yapmayacağız...