Tasarımcılar İçin En İyi Monitörler

Tasarımcılar İçin En İyi Monitörler

Tasarımcılar grafik tasarım, video montaj veya benzer işlerde doğru renkleri görerek çalışmak önemlidir. Bu kapsamda kullandığınız monitörün bazı noktalarda iyi özelliklere sahip olması gerekir. Bu yüzden tasarımcılar için en iyi monitörleri sizler için listeledik.

Dell UP2720Q 27’’

Dell- UP2720Q-27

4K çözünürlüklü monitör, IPS panele sahip ve 178 derece yatay/dikey görüş açısı sunuyor. Aynı zamanda cihaz, DCI-P3 renk uzayını destekliyor. DCI-P3, sRGB’den daha iyi bir renk çoğaltma imkanı veriyor. Monitörün öne çıkan bir diğer noktası da hareket kabiliyeti. Cihaz hem kendi ekseninde döndürebilir hem de yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

BenQ SW271 27’’

BenQ-SW271-27

1 milyardan fazla rengi görüntüleyen 10 bitlik model, tasarımcılar için en iyi monitörler listemizin dikkat çekenlerinden. 4K çözünürlüklü cihaz, HDR ve yüzde 99 sRGB desteği ile de öne çıkıyor. Ayrıca ürün, pivot açısına da gelen hareket kabiliyetine sahip. Basılı işler için çalışanlar bu modeli değerlendirebilir.

Wiewsonic VP2768A 27’’

Wiewsonic-VP2768A-27

Asus’un ProArt serisinden bir ürüne de yer verdik. 2K çözünürlüklü cihaz; IPS panelle ve yüzde 100 sRGB desteğiyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca monitör, 75 Hz tazeleme hızına sahip olmasıyla, video kurgulayanlar için daha dikkat çekici duruyor. Diğer yandan ProArt serisinde daha zengin veya kısıtlı özelliklere sahip modeller da var.

Wiewsonic VX2776-SMH 27’’

Wiewsonic-VX2776-SMH-27

Tasarımcılar için en iyi monitörler derlememizin en uygun fiyatlı üyesi, FHD çözünürlüğe ve IPS panele sahip. Ayrıca 75 Hz tazeleme hızına sahip ürün, video kurgularında elinizi rahatlatacaktır. 75 tazeleme hızı, işlerinizin yanı sıra oyun gibi hobilerinizde de size keyifli bir deneyim verecektir.

En Kaliteli Bluetooth Kulaklıklar

Kaynak : https://shiftdelete.net/tasarimcilar-icin-en-iyi-monitorler
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Ol

Merak etmeyin, spam yapmayacağız...