SpaceX Bağış İçin Uzaya NFT Gönderecek

SpaceX Bağış İçin Uzaya NFT Gönderecek

SpaceX, uzaya NFT göndermeye hazırlanıyor. NFT’ler St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’nin yararına açık artırmayla satılacak. SpaceX özel Inspiration4 misyonu önümüzdeki hafta kalktığında, grubun şarkılarından birini ve bir galerinin dijital sanatını yörüngeye taşıyacak.

Bu heyecanlı yolculuk, bir Netflix belgeseli olarak neredeyse gerçek zamanlı yayınlanacak ve hepimiz yolculuğun her detayını yakından takip etme şansına erişeceğiz. Söz konusu belgesel ”Countdown: Inspiration4 Mission To Space” ismiyle 15 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak. Ayrıca 14 Eylül gecesi NASA’nın Kennedy Uzay Merkezi’nden fırlatılacak olan ekiple birlikte uzaya farklı sanatçılar tarafından üretilmiş 51 NFT gönderilecek.

Aralarında Grammy ödüllü rock grubu Kings of Leon’un daha önce yayınlanmamış bir performansının da bulunduğu 51 NFT, St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’ne bağış amacıyla açık artırmayla satışa çıkarılacak.

Uçuşun temel hedeflerinden biri hastane için 200 milyon dolarlık bir bağış toplamak. NFT’ler ise bu bağış çalışmasının sadece bir parçası olacak. Ayrıca kampanya kapsamında farklı eşyalar ve eserler de satışa çıkarılacak…

Redmi 10 Prime Duyuruldu – İşte Tüm Detaylar

Kaynak : https://www.space.com/spacex-inspiration4-mission-nfts-kings-of-leon
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Ol

Merak etmeyin, spam yapmayacağız...