Marvel Dizisi Loki “Loki’nin Asgard Tahtına Oturduğu” Yeni Tanıtım Videosunu Yayınladı

Marvel Dizisi Loki Loki'nin Asgard Tahtına Oturduğu Yeni Tanıtım Videosunu Yayınladı

Marvel dizisi Loki’nin yeni tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan son videoda Loki, Asgard tahtında otururken görülüyor. Marvel Sinematik Evreni’nin en yeni yapımı olarak karşımıza çıkacak Loki dizisi, 9 Haziran‘da Disney Plus aboneleriyle buluşacak. Marvel, MCU’nun üçüncü dizisi olarak karşımıza çıkacak Loki için heyecanı üst seviyede tutmak istiyor ve şimdi, dizi ile ilgili beklentileri artıran yeni bir tanıtım videosu paylaştı.

Loki tanıtım videosu, 30 saniyelik bir TV reklamı şeklinde tasarlanmış durumda. Bu nedenle dizinin içeriği hakkında çok fazla detay beklemeyin. Bununla birlikte video boyunca filmin ana temasını oluşturan “zaman” kavramına odaklanıldığını belirleniyor.

Marvel Dizisi Loki

Loki dizisinde yaklaşık 10 yıldır karakteri canlandıran Tom Hiddleston başrol olarak yer alıyor. Ayrıca dizinin merkezindeki kurum olan TVA’nın başkanı Mobius M. Mobius karakterini canlandıran Owen Wilson ve Ravonna Lexus Renslayer’ı canlandıran Gugu Mbatha-Raw da yüzünü sık sık göreceğimiz diğer oyuncular olacak.

Loki Tanıtım Videosu

Kaynak : https://screenrant.com/loki-show-trailer-tom-hiddleston-tva-mission-clock/
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Olun