Filmleri Yapılan Harikadan Öte Oyunlar

Filmleri Yapılan Harikadan Öte Oyunlar

Filmleri yapılan, oyunların ne denli izlendi ve tuttuğundan bahsedelim. Bazı oynadığımız oyunların filmleri yapılarak daha çok tutulurken kimileri de filmlerinin yapılması ile maalesef adları kötü anılmaya başladı.

Şimdi gelelim filmleri yapılan Oyunlardan bahsetmeye..

Max Payne

max payne
Max Payne

Oyununu oynayanların bildiği üzere atraksiyonu bol ve hareketli bir oyundur. Filminde , malesef ki oyunda olduğu kadar hareket ve canlılığı yakalayamayanlar için hüsran anlamına geliyor olabilir. Tabi söz konusu olan oyunu halihazırda oynamamışlar için film de tek düze gelmemiş olabilir. Oyunun oynayanlar için filmini izlemeyenlere gelince iyi seyirler dileriz…

Hitman

hitman
Hitman

Hitma’nin filmleri iki seri olarak gösterime çoktan girdiklerini söyleyebiliriz. Hitman’nın ilk filmi, oyunundaki gibi hareketleriyle beğeni topladığı halde ,ikinci serisi olan ama aslında birinci filmin karakterize özelliğini taşıyan film beklendiğinden daha az beğeni toplamış ve izleyicilerini biraz üzmüş olabilir. Konu olarak oyundaki versiyonlarından biraz kopuk olması da cabası olmuş ve istenilen performansı sağlayamamıştır.

Prince of Persia The Sands of the Time

Prince of Persia The Sands of the Time
Prince of Persia The Sands of the Time

Oyundaki aksiyonları çok başarılı olduğu halde filmin yeterince beğeni alamaması elbette yapımcılarını üzse de zamanı olanlar için izlenmeye değer bir film olduğu için tavsiye edebiliriz.

Lara Croft :Tome Raider

Lara Croft :Tome Raider
Lara Croft :Tome Raider

Film tamamen izleyicisinin beğenisine bırakan bölümleri ile ortalama olarak gösterimde yerini aldı. Siz yine de izlemek isterseniz iki bölüm olarak izleyebilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Warcraft

Warcraft
Warcraft

Filmi elbette oyuncularından tam puan almış ve izlenmeye değer bulunmuştu. Filmin beklenen bölümlerinin gösterime girmemesi ve devamının gelmemesi, beklentileri boşa çıkararak biraz hayal kırıklığına uğratmış olabilir.

Assassin’s Creed

Assassin's Creed
Assassin’s Creed

Oyunun çok heyecan verici olduğu halde filmin sanki oyunla bir bağlantısının olmaması, oyun için biraz hayal kırıklığına sebep olmuş olabilir. Yine de izlemek isteyenler için filmi tamamen kişilere bırakıyoruz.

Mortal Kombat

Mortal Kombat
Mortal Kombat

Çıkış yaptığı yıla göre başarılı filmlerden birisidir. Filmi izleme oranı konusunda çok başarılı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Oyununu oynamayı sevenler için ,filmi tekrar izlemenizi tavsiye edebiliriz.

Street Fighter

Street Fighter
Street Fighter

Oyununda karakterlerini seçtikten sonra heyecanlı dövüş başlıyor . Street Fighter filmi, oyundan farklı bir yönüyle izleyicilerini hayal kırıklığına uğratmış olabilir.

Resident Evil

Resident Evil
Resident Evil

Çok konuşulan oyunlardan ve izlenme rekorları kıran bir film olarak yerini çoktan aldı. Oyun ve filmi yapıldığı zaman sahnelerinin, gözleri doyurması, gündeme damgasını vuran en iyi film dersek haksız sayılmayız

Araba Temalı Filmler: Tıkla

Seve Bileceğiniz Diğer Filmler

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Olun