En İyi Filmler – En Güzel Sinema Film Önerileri

En İyi Filmler - İzlenmeye Değer filmler ile en güzel sinema film önerileri

Herkesin en çok yaparken zevk aldığı aktiviteden bahsedelim. Televizyon, sinema film izlemek günümüz zamanında özellikle evlere kazandığımız son yıllarda dışarıda gezmenin ne demek olduğunu dahi unuttuğumuz zamanlarda tek yaptığımız sosyal eğlencemiz olan film izlemekten bahsediyorum. Hele ki bazı filmler var ki saatlerin nasıl geçtiğinin dahi farkına varmadan keyifle geçirilen zamanlar. Bugün ki konumuzda keyifle izlemeye değer sinema filmlerine örnekler verelim.

Keyifle izleyebileceğiniz Filmler

1. Gladyatör

Gladyatör
Gladyatör

Adını mutlaka duymuş belki de filmini defalarca kez izlediğiniz bir film olabilir. Belli bir süre sonra izlendiği zaman aynı tadı verecek bir yapıttır. Gladyatör, adlı sinema filmi, Roma dönemine ait görüntülerle dolu harika keyifli sahneleriyle izlenmeye değer filmler arasında yerini aldı.

2. Cesur Yürek

Cesur Yürek
Cesur Yürek

İskoçlu bir adam ile İngiliz soylu aileleriyle yaptığı mücadeleyi konu alan bu filmin yapım tarihi biraz eski olsa da keyifle izleyebileceğiniz sinema filmidir. İyi seyirler dileriz.

3. Leon

Leon
Leon

Yardıma ihtiyacınız var ve yardım alabileceğiniz en son kişi kiralık katil. Siz bir kiralık katilden yardım almak zorundasınız. Mathilda adlı kız ana karakter ve ana karakter, Mathilda kiralık katilden kardeşi için yardım almak zorunda. Nasıl şimdiden sizde merak uyandırdı değil mi ?

4. Venom

Venom
Venom

Uzaydan gelen istilacılar ve onları deneyleri güç elde etmek adına kontrol etmeye çalışan farklı bir grup insan. Konuya nasıl daldığını bilmese de ister istemez kendisini konunun içinde buluveriyor. Heyecanlı bir yapıt izlenmeyi bekliyor.

5. Insight

Insight
Insight

Filmin konusu aksiyon dram, bilim kurgu tadında bir sinema film yapıt. İzlenmeye değer filmler arasında yerini aldı. Yalnız kurt ve öldürülen kardeşinin intikamı. Dünyanın her yerinden en iyi dövüş sanat ustalarını toplayarak rant ve para kazanmaya çalışan bir grup terörist ile karşı karşıya kalmak zorunda olacak. Merak edilen bir film değil mi ?

6. Upon The Magic Roads

Upon The Magic Roads
Upon The Magic Roads

Fantastik macera severleri ekran başına çekecek çok güzel sinema film. İzleyenlerden tam puanı aldı. Küçük bir at ile aptal bir adamın arasında geçen bu filmi izlerken keyif alacaksınız.

7. Held

Held
Held

Gerilim, gizem ve korku severler için izlenmeye değer bir film. Bir çiftin görünmeyen ses tarafından kaldırılmaları ve testlerinin yapılması ile başlayan gerilim dolu bir film sizleri bekliyor…

Filmleri Yapılan Harikadan Öte Oyunlar

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Ol

Merak etmeyin, spam yapmayacağız...