Dead Space Remake: İşte Yeni Versiyon!

Dead Space Remake

Hayatta kalma-korku türü olan Dead Space yeni versiyonu olan Remake ile nihayet karşımıza çıkıyor… Ea Games açtığı canlı yayında Dead Space Remake için ilk bilgileri verdi.

Dead Space geliştiricileri, oyunun ses tasarımını detaylandıran son canlı yayında birçok soruyu cevapladı. Motive Entertainment tasarımcıları canlı yayın sırasında başta silahlar olmak üzere oyun içi sesleri ele aldı.

Oyunla ilişin paylaşılan gönderi:

Yayın sırasında ön plana çıkan bir diğer nokta ise yeni Dead Space için geliştirilen A.L.I.V.E. sistem isimli bir özellikti. Bu sistem, oyun sırasında ana karakter Isaac’in sesinin değişmesine olanak tanıyor. Örneğin, yorgunken konuşursa sesi bitkin şekilde çıkacak.

Yayın esnasında geliştiriciler, remake için 2023’ün başlarını hedef alan bir sürüm yayınlamak istediklerini açıkladı. Yani Dead Space Remake çıkış tarihi 2023‘te olacak gibi görünüyor.

Yeni Dead Space sürümünün PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için piyasaya sürülmesi bekleniyor. Konuyla ilişin yeni bir canlı yayın daha gerçekleşeceği bilinmekte…

Nihayet GTA 6 Geliyor !

Kaynak : https://www.ea.com/games/dead-space
Kaynak : https://shiftdelete.net/dead-space-remake
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Olun