2021’de Çıkacak Keyif Verecek Korku Filmleri

2021'de Çıkacak Keyif Verecek Korku Filmler

Bazen korku filmleri olmazsa olmazlarımızdandır. 2021’de çıkacak yeni korku filmlerini sizler için bir liste haline getirdik. Derlediğimiz bu filmlerin bazıları çocuklar için uygun olmayacak düzeyde sahneler bulunmaktadır. Çıkması yakın ve bir çok izleyici tarafından dört gözle beklenen korku filmleri yakın bir süre içinde izleyiciler karşısında olacak. Şimdiden İyi seyirler.

The Unholy

The Unholy

Kutsal olmayan, Meryem Ana’nın sözde ziyaretinden sonra hastaları açıklanmaz bir şekilde duyabilen, konuşabilen ve iyileştirebilen işitme engelli genç bir kız olan Alice’i takip eder. Haber Yayılırken ve yakın ve uzaktaki insanlar onun mucizelerine tanık olmak için akın ederken, kariyerini yeniden canlandırmayı uman rezil bir gazeteci (Jeffrey Dean Morgan) araştırmak için küçük New England kasabasını ziyaret eder. Her yerde korkunç olaylar yaşanmaya başlayınca, bu fenomenlerin Meryem Ana’nın eseri mi yoksa çok daha uğursuz bir şey mi olduğunu sorgulamaya başlar. The Unholy’nin yapımcılığını Sam Raimi, Rob Tapert ve Evan Spiliotopoulos yapıyor ve James Herbert’in en çok satan kitabı Shrine’a dayanıyor.

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

Gerçek hayattaki paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’ı bile şok eden, terör, cinayet ve bilinmeyen kötülüğün tüyler ürpertici bir hikayesi. Dosyalarındaki en sansasyonel vakalardan biri, genç bir çocuğun ruhu için verilen bir kavgayla başlıyor, ardından onları daha önce gördüklerinin ötesine götürüyor, ABD tarihinde bir cinayet zanlısının şeytani olduğunu iddia edeceği ilk kez savunma olarak bulunduruyor.

There’s Someone Inside Your House

There’s Someone Inside Your House

Osborne Lisesi’nden mezun olan sınıf, her kurbanın en karanlık sırrını ifşa etmeye niyetlenen maskeli bir saldırgan tarafından hedef alınmaktadır ve cinayetleri yalnızca bir grup uyumsuz asker durdurabilir.

The Terrible Two

The Terrible Two

Donny Boaz (“Dallas”, 13 Sins) ve Cari Moskow (“One Tree Hill”, Butchered) bu Mart ayında The Terrible Two ile keşfettikleri için ebeveyn olmak “öldürücü” bir iştir. Korkunç cephe, Albert ve Rose Poe ile iki kızı arasında, doğaüstü korku festivalinde, Uncork’d Entertainment’tan 6 Mart VOD’da prömiyer yapacak. Albert ve Rose Poe, Greenfield, NC’deki rüya evlerini yedi yıl önce satın aldılar. Taşınmadan önce evde meydana gelen anlatılamaz dehşet hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Eğer bilseler, çocukları, Addi ve Jade hala hayatta olacaklardı. Bunun yerine Poes artık kendilerini güvenli yerleri olduğunu düşündükleri evde hapsedilmiş ve iki kızıyla hayatta kalmak için savaşırken bulurlar.

Last Night in Soho

Last Night in Soho

Moda tasarımına tutkulu genç bir kız, 1960’lara gizemli bir şekilde girebilir ve göz kamaştırıcı bir şarkıcı özenti olan idolüyle tanışır. Ancak 1960’ların Londra’sı göründüğü gibi değil ve zaman karanlık sonuçlarla parçalanıyor gibi görünüyor.

En İyi Filmler – En Güzel Sinema Film Önerileri

İMDB

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Abone Olun